Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
Logo
Preloaded imagePreloaded imagePreloaded imagePreloaded imagePreloaded imagePreloaded image

O firmie

Początki firmy ARGO sięgają trzech pokoleń wstecz. Założyciel – Adam Ciechanowski – był znanym rzemieślnikiem w Cechu Rzemieślników Krakowskich w latach dwudziestych. Zajmował się usługami ślusarskimi. Jego syn, Stefan Ciechanowski – następny właściciel ARGO – poszerzył działalność o produkcję wag oraz produkcję artykułów malarskich takich jak rynienki malarskie, skrobaki, szpachle. Od roku 1977 właścicielem Firmy ARGO jest Edward Ciechanowski, który po rozeznaniu potrzeb rynkowych rozszerzył i zmienił nieco profil produkcji. Wprowadził do produkcji wałki futrzane, gąbkowe, kuwety, ociekacze, uchwyty do wałków i inne akcesoria malarskie i budowlane.

W styczniu 2014 roku firma ARGO została przekształcona w Spółkę Jawną i jest obecnie prowadzona przez córkę i zięcia Edwarda Ciechanowskiego.

ARGO ciągle wprowadza nowe technologie, nowe maszyny, nowe materiały – korzystając nie tylko z polskich osiągnięć w tej dziedzinie, ale także niemieckich czy francuskich. Priorytetem ARGO jest ciągłe podnoszenie jakości produkcji oraz dostosowanie cen do możliwości klienta.

Marka TERMOLINE to najnowsza linia produktów spełniających wysokie wymagania stawiane przez profesjonalistów, którzy zawsze byli najliczniejszą grupą odbiorców produktów Firmy ARGO.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.argokrakow.com